Cennik Okien

•    Alternatywa dla drewna
•    Zaprojektowane i fachowo zainstalowane, aby wyglądać i czuć się jak tradycyjne drewniane okna, ale ze wszystkimi zaletami uPVC.  
•    Aluminium
•    Pozwól, aby światło zalało nasze ultra-cienkie, bardzo mocne aluminiowe ramy okienne.
•    Szklenie wtórne
•    Zachowaj charakter swojej nieruchomości dzięki naszym dyskretnym wewnętrznym oknom, które zmniejszają poziom hałasu i straty ciepła.

JAKOŚĆ OKNA, DRZWI I KONSERWATORÓW
Jesteśmy firmą rodzinną, która rozwijała się w całym West Yorkshire w ciągu ostatnich 31 lat. Wzrost ten jest spowodowany tym, że zależy nam na pracy, którą dostarczamy naszym klientom, a obecnie 90% całej naszej pracy pochodzi bezpośrednio z rekomendacji. Oferujemy wiodące na rynku produkty, które mogą konkurować z dowolną firmą regionalną lub krajową w konkurencyjnych cenach.  Nasze okna w dobrych cenach wejdź tutaj i zobacz cennik.
Nasi klienci są w centrum naszej działalności i aby zagwarantować zadowolenie klientów, korzystamy wyłącznie z produktów, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane z zachowaniem „bezkompromisowego” podejścia. Aby upewnić się, że produkty te są doskonale dostarczane i instalowane w Twoim domu, korzystamy z naszego wewnętrznego zespołu instalacyjnego, który współpracuje z nami od ponad 50 lat.

Nawiewniki okienne


Nawiewniki okienne są częścią wentylacji domowej. Ich zadaniem jest dostawa świeżych mas powietrza z zewnątrz, które wymuszają cyrkulację w budynku będącą podstawą każdego rodzaju wentylacji. W ten sposób zapewnione są właściwe proporcje wilgoci w budynku, które wraz z wymianą zużytego powietrza realnie wpływają na komfort życia w domu. W ofercie producentów można znaleźć kilka typów nawiewników, które zpewniają wentylację niezależnie od warunków zewnętrznych umożliwiając tak zwaną wentylację kontrolowaną. 
Okno z nawiewnikiem zapewnia nawiew miejscowy, czyli dostawę świeżego powietrza do określonej części pomieszczenia. Wymusza się w ten sposób ruch cyrkulacyjny. Sposób działania nawiewników okiennych dzielimy na higrosterowanie (same decydują o wielkości strumienia przepływu powietrza, który jest ściśle uzależniony od zawartości pary wodnej w pomieszczeniu), ciśnieniowa samoregulacja (ilość dostarczanego powietrza jest zależna od różnic ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia) oraz modele sterowane ręcznie (ręczna zmiana położenie przepustnicy nawiewnika). Urządzenia te mogą być montowane w nowych oknach oraz tych już osadzonych.
Portal partnerski:
https://znany-ksiegowy.pl/podlaskie
https://znany-ksiegowy.pl/pomorskie
https://znany-ksiegowy.pl/slaskie
https://znany-ksiegowy.pl/swietokrzyskie
https://znany-ksiegowy.pl/warminsko-mazurskie
https://znany-ksiegowy.pl/wielkopolskie
https://znany-ksiegowy.pl/zachodniopomorskie