Promocje Okien

To musi mieć poprawę domu zyskał dużą popularność w ostatnich latach. Możemy zamontować zarówno drzwi aluminiowe, jak i podwójne drzwi PCV w Twoim domu, oba zapewniają optymalną wszechstronność, światło i dostęp do każdego pomieszczenia.

W standardzie oferujemy okna z osłonami A +, które można wzbogacić o potrójne szyby o wysokiej wydajności. Te czynniki oznaczają, że nasze okna spełniają renomowany standard Passivhaus. Jest to ogromna zaleta zarówno dla właścicieli domów, jak i kierowników projektów, którzy teraz wybierają produkty do ulepszania domu, które mogą pomóc im zaoszczędzić na wydatkach na ogrzewanie i spełnić obecne wymogi dotyczące regulacji budynków.

Równie ważne dla wymagającego klienta jest bezpieczeństwo. Na szczęście nasza firma oferuje systemy blokujące dla wszystkich naszych systemów okiennych. Oznacza to, że nie tylko polepsza się wydajność termiczna i akustyczna (zwłaszcza, gdy profil jest połączony z dobrej jakości potrójnymi szybami), ale ich własność lub budynek znacznie rzadziej stanie się częścią statystyk przestępczości na ich obszarze. Nasza strona internetowa pokazuje dużo wyrobów okiennycj - zobacz naszą oferte okien.

Oferuj szeroki wybór wykończeń
Nawet przy tych wszystkich zaletach nasze okna są stylowe i mogą dodać osobistego charakteru do własności właściciela domu (lub przedsięwzięcia komercyjnego). Oprócz szeregu standardowych i niestandardowych opcji kolorów (pasujących do dowolnego koloru RAL), profile dostępne dla Okna zawierają wzory fazowane i rzeźbione, które pasują do wszystkich typów nieruchomości.

Nawiewnik okienny termostatyczny

Urządzenie działa automatycznie pod wpływem zmian temperatury zewnętrznej. Otwarcie maksymalne jest możliwe tylko przy wartościach temperatur, które nie prowadzą do wychłodzenia pomieszczenia. Przy spadku temperatury nawiewnik samoczynnie zmniejsza wielkość otworu, ograniczając napływ powietrza zewnętrznego. Niektóre modele zmniejszają wielkość otworu dopiero przy temperaturach poniżej 0 stopni Celsjusza, co może być problemem dla osób, które nie lubią przebywać w chłodnych pomieszczeniach.

Nawiewnik okienny higrosterowany
Nawiewniki posiadają higrometr, który steruje wielkością strumienia powietrza, w zależności od wilgotności w pomieszczeniu. Nawiewnik higrosterowany ma czujnik poliamidowy, który sam decyduje o wielkości przepływu powietrza. Zwiększa wydajność wentylacji przy dużej wilgotności, a przy spadku poziomu wilgotności przesłona przymyka się samoczynnie. Maksymalne otwarcie występuje przy przekroczeniu wilgotności względnej 70 %. Nawietrzaki higrosterowane nie reagują na zmiany ciągu wentylacyjnego zależne o temperatury zewnętrznej i siły wiatru. Są zwykle też dość duże.
Portal partnerski:
https://znany-ksiegowy.pl/pomorskie
https://znany-ksiegowy.pl/slaskie
https://znany-ksiegowy.pl/swietokrzyskie
https://znany-ksiegowy.pl/warminsko-mazurskie
https://znany-ksiegowy.pl/wielkopolskie
https://znany-ksiegowy.pl/zachodniopomorskie